Case Study – Content marketing pre ateliér architektúry APEX A

ZADANIE

Architekti z APEX A potrebovali pomôcť s nastavením integrovanej digitálnej stratégie. Tak, aby mali vizuálne nielen atraktívnu, ale aj funkčnú webstránku po UX, SEO a predajnej stránke. Aby ju navštívilo čo najviac ľudí z cieľového publika a na webe našli ideálny projekt domu. Firma APEX A videla potenciál v content marketingu, teda v blogovaní, optimalizácii a pravidelnej komunikácii na sociálnych sieťach. Ako však tieto taktiky rozbehnúť a riadiť?

RIEŠENIE

Spolupráci s ateliérom architektúry a interiérového dizajnu APEX A sa tešíme už niekoľko rokov. Na začiatku projektu bola spravená analýza a definícia ideálnych zákazníkov (persón). Na základe toho obsahová stratégia, ktorá obsahovala kreatívnu a technickú časť. Samozrejmosťou bola analýza kľúčových slov, optimalizácia a pravidelné články na blogu. Túto stratégiu konzistentne realizujeme aj pomocou online reklamy v SR a ČR. APEX A patria prvé priečky pre kľúčové slová v odvetví architektúry v google.sk a google.cz.

POUŽITÉ METÓDY

Content marketingová stratégia

Content marketingová (obsahová) stratégia na mieru. Od analýzy ideálnych zákazníkov, cez určenie tém a foriem obsahu, jeho distribúcia a funkcie. Podklady pre copywriting, fotografie, stránky na webe. Analýza kľúčových slov a optimalizácia pre vyhľadávače.

 

Copywriting

Písanie textov a článkov na web, blog a sociálne siete. Všetky texty sú tvorené na základe obsahovej stratégie a v spolupráci s odborníkmi z APEX A. Pri tvorbe textov kombinujeme kreatívny prístup s inbound marketingom, aby bol obsah hodnotný a pritiahol cieľové publikum.

 

Manažment sociálnych sietí

Facebook a Instagram manažment od A po Z: Editoriál plán, copywriting, fotografie, produkcia obsahu, eventy, budovanie komunity, zákaznícky servis. Facebook a Instagram reklama pre SR a ČR.

UKÁŽKY PRÁCE

REFERENCIA OD KLIENTA

„So Silviou Púchovskou a Studiom Inbound spolupracujeme už niekoľko rokov. Silvia nám nastavila marketingovú komunikáciu a vytvorila štruktrovaný marketingový plán. Na základe toho sa máme o čo oprieť a konzistentne rozvíjať hodnotný obsah na sociálnych sieťach a prilákať nových zákazníkov.“ Ing. Miroslav Žilinský, APEX A s.r.o.

MÁTE ZÁUJEM O CONTENT MARKETING?

Ponúkam Vám 30 minútovú konzultáciu zadarmo. Kontaktujte ma silvia@studioinbound.com

 

 

Podeľte sa s týmto článkom
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Silvia Puchovska
silvia@studioinbound.com

Silvia Púchovská je zakladateľka Studia Inbound. Skúsená online a obsahová marketérka, obľubuje cestovanie a surfing. Silvia je ambasádorkou práce na diaľku, pretože nám dáva väčšiu flexibilitu v živote a práci. Autorka knihy Svet je moja kancelária.

No Comments

Post A Comment