NAŠA PRÁCA

Marketingová stratégia pre štúdio aplikácií freevision

ZADANIE

Ako posunúť marketing freevision na next level?

Zakladatelia štúdia aplikácií freevision.sk nás oslovili s požiadavkou na rozbeh firemného social media marketingu. Počas auditu, ktorý je prvým krokom spolupráce s klientom, bolo zistené, že vo freevision potrebovali nastaviť marketing od A po Z. Dohodli sme sa na komplexnej spolupráci v rámci marketingu.

 

freevision.sk

Vo freevision vytvárajú kvalitný softvér a aplikácie pre inovatívne firmy a startupy. Tak znie misia firmy, ktorá bola definovaná na začiatku marketingového plánu v spolupráci s expertkou na biznis a marketing zo Studia Inbound. Na základe bližšej definície biznis plánu sme nastavili marketingový plán a jeho rôzne taktiky pre digitál. V spolupráci s grafikom sme vytvorili fresh branding a web dizajn, ku ktorému sme pripravili copy. Počas dvoch rokov sme plánovali, tvorili a vyhodnocovali social media marketing na LinkedIn, Instagrame a Facebooku.

Za najväčší prínos spolupráce so Studio Inbound považujem vytvorenie a nastavenie celkovej marketingovej stratégie pre freevision. V rámci spolupráce sme si definovali ciele a aj spôsoby ako ich naplniť pomocou marketingu. Oživili sme naše sociálne siete a vybudovali základný framework aktivít, ktorý ďalej rozvíjame. Taktiež sme úspešne vytvorili firemný brand manuál a na jeho základe novú webstránku. Spoluprácu so Studio Inbound hodnotím veľmi pozitívne. Silvia Púchovská vie byť so svojim know-how veľkým prínosom pre Váš marketing.

Ľubo Kukuča, CEO freevision.sk
KLIENT:
freevision
KEDY:
Júl 2020 - Júl 2022
Date:
Studio Inbound s.r.o.
Fláviovská 18
851 10 Bratislava
silvia@studioinbound.com
+421 944 719 774 Whats app