NAŠA PRÁCA

Svieži marketing pre hypotekárnych špecialistov AP Finance

ZADANIE

Ako zmodernizovať marketing a používať online nástroje?

Základnou myšlienkou bolo oživiť marketing spoločnosti a prostredníctvom novej vizuálnej identity vniesť sviežosť do prezentácie. V prvom kroku spolupráce sme vykonali dôkladnú analýzu služieb klienta a podmienok na trhu. Nakoľko sa jedná o špecifické služby osobného hypotekárneho a úverového poradenstva, identifikovali sme tone of voice a spôsoby komunikácie. Klient nám poskytol plnú súčinnosť a dôveru pri príprave plánov a nastavení cieľov.

AP Finance

Pre AP Finance sme pripravili digitálno – marketingovú stratégiu na mieru a novú vizuálnu identitu. Z úvodného strategického plánu sa zadanie rozšírilo na dlhodobý content a social media marketing. V spolupráci s tímom AP Finance pravidelne pripravujeme odborné články a príspevky. Návštevnosť webovej a Facebook stránky podporujeme social media reklamou. Od spustenia nového webu vzrástla návštevnosť o viac ako 150%.

Osloviť Studio Inbound sme sa rozhodli na základe osobného odporúčania. Vďaka tejto spolupráci sa nám darí budovať značku AP Finance v online prostredí. Na spolupráci najviac oceňujem seriózny, profesionálny a ľudský prístup.

Mgr. Peter Mozola, konateľ AP Finance s.r.o.
KLIENT:
AP Finance
KEDY:
od septembra 2020
Date:
Studio Inbound s.r.o.
Fláviovská 18
851 10 Bratislava
silvia@studioinbound.com
+421 944 719 774 Whats app