NAŠA PRÁCA

Digitálny marketing pre architektov APEX A

ZADANIE

Vybudovať značku APEX A v online priestore na SK a CZ trhu.

Architekti z APEX A nás oslovili s požiadavkou rozbehnúť ich social media marketing. Cieľom štúdia bolo ponúknuť moderné projekty domov širšiemu publiku v Slovenskej a Českej republike, na čo chceli využiť práve komunikáciu cez siete. Po dôkladnej analýze ich online marketingových aktivít sa k zadaniu pridala tvorba blogu, marketingový projekt manažment a správa reklamných kampaní.

APEX A

Spolupráci s bratislavským ateliérom architektúry APEX A sa tešíme od roku 2016. Na začiatku projektu bola spravená analýza a definícia persón (segmentov zákazníkov) a určenie cieľov marketingu. Postupne sme nastavili rôzne oblasti inbound marketingu, ako social media, content, SEO či landing pages.

Obsahovú stratégiu podporenú online reklamou realizujeme v SR a ČR. Značka APEX A má stabilné miesto medzi architektmi rodinných domov, v online vyhľadávačoch a tisícky aktívnych sledovateľov na sieťach.

Na spolupráci so Studio Inbound najviac oceňujeme veľmi osobný a zároveň profesionálny prístup. Spoločne sa nám podarilo vybudovať konzistentú online komunikáciu cez digitálne médiá.

Ing. Miroslav Žilinský, konateľ APEX A s.r.o.
KLIENT:
APEX A
KEDY:
od novembra 2016
Date:
Studio Inbound s.r.o.
Fláviovská 18
851 10 Bratislava
silvia@studioinbound.com
+421 944 719 774 Whats app